Wakacyjna oferta gadżetów Widzewa

2010-07-29 | 10:56 | Drukuj | Liczba odsłon:

Specjalnie na wakacje Widzew wprowadza do sprzedaży premierowe gadżety z oryginalnym logo klubu. Wśród nowości znajdują się torby i ręczniki, czyli przedmioty przydatne w okresie letnim.Kibice od dziś mogą skorzystać też z wyjątkowej promocji na koszulki meczowe Widzewiaków z poprzedniego sezonu, w których zawodnicy wywalczyli awans do ekstraklasy – można je nabyć za jedyne 89 zł. Poza tym, z 25% rabatem dostępne są również ostatnie egzemplarze T-shirtów z limitowanej edycji „Wracamy do Ekstraklasy II” przygotowanych z okazji powrotu do najwyższej ligi rozgrywkowej. Wszystkie oryginalne produkty Widzewa dostępne są w Sali VIP w budynku klubowym i oficjalnym sklepie internetowym www.sklep@widzew.pl

 ­- Widzewski ręcznik i torba z herbem klubu to idealny sposób, by również w wakacje poza stadionem pokazać swoje przywiązanie do Widzewa. Są one dostępne dla kibiców wyłącznie na stoisku klubowym, które jako jedyne oferuje licencjonowane produkty klubu. Przy okazji na stoisku kibice będą mogli skorzystać z letnich rabatów na widzewskie gadżety. Każdy, kto nie posiada jeszcze oryginalnej koszulki, w której drużyna wywalczyła awans do ekstraklasy, może ją teraz kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest to też ostatnia szansa na nabycie tej koszulki, bo w ekstraklasie pojawią się nowe wzory - zapowiada Łukasz Łazarewicz, KS Widzew Łódź SA.  
 
Stoisko sprzedażowe Widzewa w Sali VIP czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-19.00 i w soboty 10.00-14.00, wejście bramą główną klubu od ul. Tunelowej.
 
reczniksklep_1
 
reczniksklep_2
 


Galerie Zdjęć
Filmy
Zobacz galerie zdjęć

Najnowsze galerie!

galerie|2015-06-03|12:45

Uroczystość na Stadionie Widzewa

galerie|2015-06-03|12:30

Uroczystość na Stadionie Widzewa

Następny mecz Widzewa Łódź

Widzew Łódź

Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN, po rozpatrzeniu odwołania Klubu RTS Widzew Łódź SA od decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN, postanowiła utrzymać w mocy decyzję o nie przyznaniu Klubowi Licencji na rozgrywki II ligi w sezonie 2015/2016.