Widzewiacy zapraszają na Widzew. „Bądźcie razem z nami” [WIDEO]

2014-02-19 | 14:00 | Drukuj | Liczba odsłon:

Godziny dzielą nas od pierwszego oficjalnego meczu Widzewa w Łodzi w 2014 roku. W sobotę odbędzie się spotkanie z Piastem Gliwice (22 lutego, 15:30). Piłkarze zapraszają do przychodzenia na ich mecze wszystkich mieszkańców Łodzi!

Mateusz Cetnarski, Krystian Nowak oraz Eduards Visnakovs wystąpili nawet w specjalnym spocie reklamowym. Spot można zobaczyć na Oficjalnym Kanale Klubu na YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=7OH0f3CIki8).
 
- Nikt z nas nie zwątpił w to, że wywalczymy na boisku pozostanie Widzewa w Ekstraklasie. Wszyscy w to wierzymy, dajemy z siebie maksa na treningach, a efekt musi przyjść w meczu z Piastem Gliwice. Zwycięstwa nie zrobimy jednak bez Was, bez Kibiców Widzewa, od których czujemy wsparcie. Przyjdźcie na mecz z Piastem, dopingujcie nas z całych sił, a po spotkaniu razem krzykniemy: „Kto wygrał mecz!?” - mówi Mateusz Cetnarski, kapitan Widzewa.
 
Kibice Widzewa, którzy zakupią bilety w przedsprzedaży, mogą liczyć na zniżki od 10 do aż 25 procent.
 
Przewidziane zostały specjalne ceny biletów dla kobiet na trybuny A 6-8, B, C oraz C+. Panie zakupią bilet od 50 do nawet 67 procent taniej. Rabaty dotyczą także seniorów powyżej 65 lat. W ich przypadku wejście na mecz to jedyne 15 - 20 procent ceny normalnego biletu. Dla młodych fanów również przewidziano ulgi. Ponadto w sprzedaży dostępne są nadal karnety na rundę wiosenną, które uprawniają do wejścia na minimum 7 spotkań, które zostaną rozegrane na widzewskim stadionie.
 
Bilety oraz karnety na wiosenne mecze Widzewa rozgrywane na stadionie przy al. Piłsudskiego są do nabycia od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 19:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 - 15:00 w Punkcie Informacyjnym, który mieści się w specjalnym pomieszczeniu przy stadionie przy al. Piłsudskiego, a także poprzez Internet na www.widzew.pl (www.ks-widzew.pl/zakup/). W dniu meczu kasy klubu otwarte zostaną o 9:00. 
 
stronatytułowawidzewpl2012_1
 
 


Galerie Zdjęć
Filmy
Zobacz galerie zdjęć

Najnowsze galerie!

galerie|2015-06-03|12:45

Uroczystość na Stadionie Widzewa

galerie|2015-06-03|12:30

Uroczystość na Stadionie Widzewa

Następny mecz Widzewa Łódź

Widzew Łódź

Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN, po rozpatrzeniu odwołania Klubu RTS Widzew Łódź SA od decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN, postanowiła utrzymać w mocy decyzję o nie przyznaniu Klubowi Licencji na rozgrywki II ligi w sezonie 2015/2016.