Widzewski sklep internetowy otwarty

2009-12-19 | 00:43 | Drukuj | Liczba odsłon:

Ruszył pierwszy oficjalny sklep internetowy Widzewa Łódź. Na stronie http://sklep.widzew.pl/ kibice mogą kupić oryginalne artykuły klubowe takie jak czapki, bluzy, koszulki, plakaty czy kubki. Na wirtualnych półkach znajdują się również markowe produkty Pumy z herbem Widzewa oraz oryginalne komplety strojów piłkarskich, w których zawodnicy występowali w minionych sezonach. Otwarciu sklepu internetowego towarzyszy odświeżenie szaty graficznej oficjalnej strony klubu.

- To pierwszy i jedyny sklep, który oferuje wyłącznie licencjonowane i oficjalne produkty Widzewa. Powstał on z myślą o naszych kibicach zainteresowanych oryginalnymi artykułami klubowymi. Zdając sobie sprawę z tego, że Widzew ma fanów w całej Polsce, postawiliśmy na internetową formę sklepu, zanim wspólnie z partnerami zaczniemy otwierać tradycyjne punkty sprzedaży. Teraz każdy sympatyk Widzewa może zamówić dla siebie pamiątkę bez wychodzenia z domu mówi Łukasz Łazarewicz, wiceprezes KS Widzew Łódź SA.
 
Do niedawna gadżety dostępne w sprzedaży były produkowane niezgodnie z prawem. Kluczowe dla rozwoju Widzewa jest to, żeby kibice uświadomili sobie i całemu środowisku, że sprzedaż nielegalnych gadżetów jest okradaniem Widzewa i nie będzie tolerowana. Dlatego zaczynamy od sklepu internetowego i już teraz pracujemy nad rozwojem sieci sprzedaży oficjalnych gadżetów - komentuje Mateusz Cacek, wiceprezes KS Widzew Łódź SA.
 
Oprócz zakupów w sklepie internetowym, kibice mogą stać się posiadaczami oryginalnych produktów z logo klubu w jeszcze jeden sposób. Widzew wprowadził bony podarunkowe, które od 7 stycznia będzie można wymieniać na licencjonowane artykuły klubowe, a nawet karnety meczowe. Bony są dostępne w nominałach 50, 100, 200 lub 500 zł. - Będzie to na pewno trafiony prezent dla każdego kibica Widzewa - mówi Łukasz Łazarewicz, wiceprezes KS Widzew Łódź SA.
 
Dla pierwszych 18 osób, które zakupią bony o wartości 200 lub 500 zł, klub przygotował w prezencie bombkę z autografem najlepszego strzelca Widzewa, Marcina Robaka. Sprzedaż jest prowadzona w siedzibie klubu przy al. Piłsudskiego 138 we wszystkie dni powszednie w godz. 9.00 – 16.00.
 


Galerie Zdjęć
Filmy
Zobacz galerie zdjęć

Najnowsze galerie!

galerie|2015-06-03|12:45

Uroczystość na Stadionie Widzewa

galerie|2015-06-03|12:30

Uroczystość na Stadionie Widzewa

Następny mecz Widzewa Łódź

Widzew Łódź

Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN, po rozpatrzeniu odwołania Klubu RTS Widzew Łódź SA od decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN, postanowiła utrzymać w mocy decyzję o nie przyznaniu Klubowi Licencji na rozgrywki II ligi w sezonie 2015/2016.