Widzewski sklep internetowy otwarty

2009-12-19 | 00:43 | Drukuj | Liczba odsłon:

Ruszył pierwszy oficjalny sklep internetowy Widzewa Łódź. Na stronie http://sklep.widzew.pl/ kibice mogą kupić oryginalne artykuły klubowe takie jak czapki, bluzy, koszulki, plakaty czy kubki. Na wirtualnych półkach znajdują się również markowe produkty Pumy z herbem Widzewa oraz oryginalne komplety strojów piłkarskich, w których zawodnicy występowali w minionych sezonach. Otwarciu sklepu internetowego towarzyszy odświeżenie szaty graficznej oficjalnej strony klubu.

- To pierwszy i jedyny sklep, który oferuje wyłącznie licencjonowane i oficjalne produkty Widzewa. Powstał on z myślą o naszych kibicach zainteresowanych oryginalnymi artykułami klubowymi. Zdając sobie sprawę z tego, że Widzew ma fanów w całej Polsce, postawiliśmy na internetową formę sklepu, zanim wspólnie z partnerami zaczniemy otwierać tradycyjne punkty sprzedaży. Teraz każdy sympatyk Widzewa może zamówić dla siebie pamiątkę bez wychodzenia z domu mówi Łukasz Łazarewicz, wiceprezes KS Widzew Łódź SA.
 
Do niedawna gadżety dostępne w sprzedaży były produkowane niezgodnie z prawem. Kluczowe dla rozwoju Widzewa jest to, żeby kibice uświadomili sobie i całemu środowisku, że sprzedaż nielegalnych gadżetów jest okradaniem Widzewa i nie będzie tolerowana. Dlatego zaczynamy od sklepu internetowego i już teraz pracujemy nad rozwojem sieci sprzedaży oficjalnych gadżetów - komentuje Mateusz Cacek, wiceprezes KS Widzew Łódź SA.
 
Oprócz zakupów w sklepie internetowym, kibice mogą stać się posiadaczami oryginalnych produktów z logo klubu w jeszcze jeden sposób. Widzew wprowadził bony podarunkowe, które od 7 stycznia będzie można wymieniać na licencjonowane artykuły klubowe, a nawet karnety meczowe. Bony są dostępne w nominałach 50, 100, 200 lub 500 zł. - Będzie to na pewno trafiony prezent dla każdego kibica Widzewa - mówi Łukasz Łazarewicz, wiceprezes KS Widzew Łódź SA.
 
Dla pierwszych 18 osób, które zakupią bony o wartości 200 lub 500 zł, klub przygotował w prezencie bombkę z autografem najlepszego strzelca Widzewa, Marcina Robaka. Sprzedaż jest prowadzona w siedzibie klubu przy al. Piłsudskiego 138 we wszystkie dni powszednie w godz. 9.00 – 16.00.
 


Galerie Zdjęć
Filmy
Zobacz galerie zdjęć

Najnowsze galerie!

galerie|2015-05-20|20:00

Widzew - Pogoń 0:2 (0:1)

galerie|2015-05-17|22:00

Bytovia - Widzew 2:0 (0:0)

Następny mecz Widzewa Łódź

Olimpia Grudziądz

2015-06-06 16:00

Ostatni mecz w sezonie 2014/2015 drużyna Widzewa Łódź rozegra w sobotę 6 czerwca. Rywalem drużyny Wojciecha Stawowego będzie Olimpia Grudziądz. Początek spotkania o godzinie 16:00.