Zaproszenia na mecze Widzewa Łódź
 

ZAREJESTRUJ SIĘ I SKORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI

OTRZYMANIA ZAPROSZENIA NA MECZE

 

W rundzie wiosennej, w trakcie budowy stadionu przy Al. Piłsudskiego, drużyna Widzewa Łódź swoje mecze rozgrywać będzie na obiekcie zastępczym w Poddębicach/Byczynie. Klub uruchomił specjalną stronę (https://ks-widzew.pl/wniosek/) na której można dokonać rejestracji i rezerwacji zaproszenia na mecz.

To jedyna możliwość otrzymania wejściówki na mecze rozgrywane na obiekcie w Byczynie – w dniu meczu ich dystrybucja nie będzie prowadzona. Wydawana jest ograniczona liczba zaproszeń.

Decyzją Zarządu zaproszenia będą przyznawane osobom, które zgłoszą się, zarejestrują za pośrednictwem strony na poszczególne mecze i zostaną potwierdzone do udziału w meczu.

Wstęp na obiekt będzie odbywał się na podstawie otrzymanego imiennego zaproszenia.
 
Aby zarejestrować się na stronie należy posiadać kartę KIK. Karty KIK można nabywać za pośrednictwem strony internetowej (https://ks-widzew.pl/zakup/).
 
Po wysłaniu wypełnionego formularza i jego weryfikacji zostanie odesłana informacja zwrotna o ewentualnym przyznaniu zaproszenia na mecz. Zawarte będą w niej także szczegóły dotyczące sposobu odbioru wejściówki.

Brak odpowiedzi ze strony Klubu na nadesłany wniosek oznacza, że nie został on uwzględniony przy przyznawaniu zaproszenia na mecz.

Miejsce odbioru zaproszeń podane będzie w odpowiedzi zwrotnej ze strony Klubu. Osoby, które nie odbiorą zaproszenia na mecz osobiście, mogę je wydrukować za pośrednictwem odnośnika-linka, który zostanie wysłany przez Klub za pośrednictwem maila.

Galerie Zdjęć
Filmy
Zobacz galerie zdjęć

Najnowsze galerie!

galerie|2015-06-03|12:45

Uroczystość na Stadionie Widzewa

galerie|2015-06-03|12:30

Uroczystość na Stadionie Widzewa

Następny mecz Widzewa Łódź

Widzew Łódź

Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN, po rozpatrzeniu odwołania Klubu RTS Widzew Łódź SA od decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN, postanowiła utrzymać w mocy decyzję o nie przyznaniu Klubowi Licencji na rozgrywki II ligi w sezonie 2015/2016.